Przejdź do nowej strony WWW >>
A A A

Wybaczenie MA Znaczenie w... Odchudzaniu

Program ROZWOJU OSOBOWOŚCI oparty na odbudowie POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI poprzez ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Człowiek przywiązuje ogromną wagę do ciała i w jakimś stopniu utożsamia sie znim. Uwagę na ciele skupiamy na wiele różnych sposobów:

ubieramy je, golimy, kąpiemy, ujędrniamy, perfumujemy, upiększamy, ozdabiamy, leczymy, karmimy, ODCHUDZAMY.

Proszę pomyśl o CYTRYNIE jeszcze chwilę pomyśl o CYTRYNIE czy zauważyłeś więcej śliny w gardle?! Większość odpowie tak! Czuję więcej śliny!

ok ! to oznacza, że w ułamkach sekund mózg SŁYSZĄC SŁOWO CYTRYNA przygotowuje ciało na przyjęcie cytryny. Tak uważnie i precycyjnie reaguje nasze ciało na to co przyjmuje, jak jest traktowane, karmione i odżywiane.

Z badań wynika, że co roku setki tysięcy ludzi wydają miliony na to aby się odchudzić a po krótkotrwałej utracie wagi kilogramy wracają.

Dlaczego tak się dzieje?! Większość metod skupia się tylko na fizycznych czynnikach przybierania na wadze a ignoruje czynniki emocjonalne. nie bez przyczyny utarło sie już powiedzenie, że ... zajadamy emocje!!!!

Program umożliwia zwrócenie baczniejszej uwagi i przyjrzeniu się emocjom. Emocje w ten czy inny sposób ODZWIERCIEDLAJĄ SIĘ W CIELE. Nasze ciało odzwierciedla nasze zdrowie EMOCJONAlNE. Jest duże prawdopodobieństwo, że stłumione emocje to niewyrażone uczucia żalu i smutku, poczucia krzywdy i poczucia winy, u niektórych właśnie w postaci tłuszczu lokują się w ciele.

Nawet jeżeli umysł zapomni o zdarzeniu CIAŁO TO PAMIĘTA a tłuszcz doskonale pełni rolę ochronną przed zranieniem cokolwiek to znaczy zranieniem emocjonalnym czy fizycznym - dla umysłu to bez znaczenia.

Świadomość ciała i coraz większa świadomość siebie to uwolnienie od stłumionych emocji i ogromna szansa ustabilizowania wagi ciała.

To jest zupełnie inne spojrzenie na odchudzanie oczywiście pozostałe sposoby pięknie się komponują i uzupełniają.

Jeżeli wszystkie diety zawodzą, jeżeli ruch nie pomaga to podejmij próbę spojrzenia na swoje ciało jak na dobrego przyjaciela, który chcę Cię poinformować o CZYMŚ o czym zapomniałaś a co nie pozwala cieszyć się sobą i swoim ciałem.

Bardzo pomocne w zrozumieniu siebie i swoich emocji jest WYBACZENIE. Wybaczenie MA ogromne Znaczenie w porcesie utraty wagi i utrzymania jej na stałe.

 

sesje indywidualne także online

telefon/sms 603 126 196

 

 

o WYBACZANIU więcej >>