Przejdź do nowej strony WWW >>
A A A

Wybaczenie MA znaczenie

WYBACZENIE MA ZNACZENIE

 

Żal do kogoś, poczucie winy, poczucie krzywdy jakiekolwiek uczucia smutku, poczucia bycia niegodnym i niezasługującym na nic dobrego to ... zablokowane i stłumione emocje powstałe w wyniku okoliczności, w których przyszło nam żyć. Na podstawie tych doświadczeń oceniamy siebie i innych na podstawie własnych kryteriów.

 

Wybaczenie ma ogromne znaczenie ponieważ uwalnia EMOCJE i jest niezbędne w procesie akceptacji siebie. Niewybaczenie powoduje, że rezygnujemy z woli życia z pasją, zaprzeczamy własnej wartości i popadamy w samokrytykę. Niektórzy z nas nawet nie rozpoznają jak destrukcyjny i zniewalający dialog prowadzą ze sobą i jaki ma on wpływ na poszczególne aspekty naszego życia.

 

Inni decydują się cenić siebie, traktować z szacunkiem i walczyć o swoje prawa do istnienia i samostanowienia, a to - w prostej linii - stanowi fundament, na którym wyrasta poczucie własnej wartości, zdrowa samoocena i jednocześnie spełnione i wartościowe życie.

 

Zastanowimy sie wspólnie jaka zależność występuje między wybaczeniem, samoakceptacją a spełnieniem w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym i w każdej innej dziedzinie naszego życia.

 

Poprzez pracę z ciałem i umysłem poznasz swój wewnętrzny opór i sprawdzisz gotowość do wybaczenia czyli do ... samouznania i poczucia, że zasługujesz na wszystko co najlepsze. Poćwiczysz umiejętność lubienia siebie i odczuwania tego co naprawdę czujesz. Doświadczysz kim jesteś, aby coraz częściej być przyjaciółką/przyjacielem dla siebie samej / siebie samego i dla wszystkich, z którymi los wyznaczył spotkanie z Tobą.

 

To wewnętrzna transformacja, która dzieje się tu i teraz. To porzucenie dotychczasowego sposobu postrzegania świata, całkowita zmiana systemu myślenia, wartości, i przekonań. Oto kilka podstawowych założeń :

 1. Życie nie jest przypadkiem. Ma swój cel i przyczynia się do odkrycia Boskiego planu, stwarzając nam możliwości wyboru i podejmowania decyzji
 2. Mamy całkowicie wolną wolę doświadczania życia w wybrany przez nas sposób
 3. Myśli to przyczyny, które objawiają się w naszym świecie w postaci skutków. …jak myślimy tak mówimy > jak mówimy tak działamy > jak działamy tak myślimy > jak myślimy tak kreujemy rzeczywistość
 4. Przyciągamy ludzi i sytuacje zgodnie z prawem rezonansu aby uzmysłowić nam nasze błędne myślenie, które urosło do rangi negatywnych wzorców i autodestrukcyjnych systemów przekonań

Wybaczanie to sztuka uwalniania się od poczucia winy i wstydu, poczucia krzywdy i poczucia straty, smutku i żalu. Symbolicznie można o wybaczaniu powiedzieć tak: niewybaczenie to jazda samochodem na zaciagniętym hamulcu ręcznym a WYBACZENIE to zwolnienie ręcznego hamulca.

 

Samowybaczanie szczególnie potrzebne i skuteczne w bardzo bolesnych przeżyciach związanych z aborcją, zdradą lub rozwodem.

więcej >>

 

Niezwykła metoda, dzięki której można

 

 1. załatwić niedokończone sprawy z przeszłości
 2. uwalniać się od martwienia się o przyszłość
 3. zrozumieć jak dawne historie wpływają na obecne życie
 4. nauczyć sie chronić siebie
 5. znacząco podnieść jakość swojego życia
 6. poznać sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach
 7. czerpać coraz więcej satysfakcji z życia w relacji z bliskimi
 8. zrozumieć dlaczego jednych lubimy bardziej innych mniej
 9. przyciągać ludzi i zdarzenia, których pragnie

 

ODCHUDZANIE PRZEZ WYBACZANIE - jeżeli korzystałeś z wielu diet i technik odchudzania i nie przyniosły one satysfakcjonujących rezultatów jest duże prawdopodobieństwo, że nosisz w sobie poczucie krzywdy lub poczucie winy. Poczucie winy lub poczucie krzywdy do nic innego jak stłumiony żal do siebie lub do kogoś.  więcej >>

Warsztay i spotkania indywidualne dla osób odchudzających się informacje i szczegóły 603 126-196

 

Ważna informacja dla osób, które nie mają ochoty wybaczać !!!!

Można nie wybaczyć ale trzeba zrobić coś ZAMIAST!!!

po szczegóły zadzwoń!!!

Spotkania osobiście lub online: skype zoom

 

GRA RADYKALNEGO WYBACZANIA SATORI więcej >>

 

Spotkania z trenerem umiejętności skutecznego wybaczania Ewą Żukowską 603 126-196 kontakt mailowy

 

Trening umiejętności wybaczania jest częścią programu rozwoju osobowości