A A A

Taneczny trening...pewności i śmiałości w życiu

od 11 do 18 sierpnia 2018 Gąski k/ Mielna nad morzem

TANECZNY TRENING… PEWNOŚCI I ŚMIAŁOŚCI w ŻYCIU

Wyjątkowe połączenie treningu samoakceptacji i różnych stylów tańca, celem dotarcia do wewnętrznej mocy i poczucia pewności. Taniec zmienia styl myślenia, stymuluje pracę mózgu, poprawia ocenę własnego ciała, dodaje odwagi a kompleksy zastępuje radością bycia i cieszenia się sobą.

 

Warsztaty są okazją do głębszego poznania siebie  poprzez eksperymentowanie z ruchem, tańcem, głosem, malowaniem, odgrywaniem ról. Rozwijają odwagę bycia sobą, prawo do zajmowania własnej przestrzeni, kreatywność i ekspresję swojej osobowości.

w programie zajęć m.in.

- taniec flamenco

- taniec brzucha

- tańczenie w kręgu

- rysowanie mandali

- teatr dla każdego

- twórczość i kreatywność własna

- sesje fotograficzne

Tańcząc hawajski taniec hula poprawisz sobie nastrój, rozpalisz wewnętrzny ogień, a ruch bioder uruchomi przepływ energii w ciele, aby było piękne i zdrowe oraz pełne harmonii z naturą. Wyrazisz: płynność, miękkość i lekkość.

Flamenco zatańczysz z ognistą ekspresją, czując zarówno radość i miłość, jak i to co czasem sprawia w życiu ból, smutek, czy też Cię złości. Znajdziesz się na najlepszej drodze do korzystania ze źródła swojej siły wewnętrznej, głębszego zrozumienia siebie oraz wzmocnienia poczucia własnej wartości. Wyrazisz: dynamizm i namiętności.

Poprzez taniec arabski, który symbolizuje dobrobyt, płodność i obfitość, odkryjesz, zaakceptujesz i rozwiniesz swoją kobiecość. Tańcząc taniec brzucha w naturalny sposób popracujesz nad koordynacją ciała, jak i nad rozwinięciem mięśni wewnętrznych miednicy. Wyrazisz: subtelność i delikatność.

Do największych zalet tańców w kręgu należą: proste kroki, różnorodność i piękno muzyki oraz wielorakość rytmów. Poznasz ciekawe historie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ale przede wszystkim w kręgu nadal tańczy się towarzysko – dla rozrywki i poczucia wspólnoty w grupie. Poczujesz: radość, energię i harmonię zespołową.

 

Wszystkie z wymienionych technik należą do tańców etnicznych i charakteryzują się wspólną postawą ciała, ruchem bioder, lekko ugiętymi w kolanach nogami oraz wyrażaniem emocji – zazwyczaj bardzo skrajnych, a także i tym, że często opowiadają tradycyjne historie.

 

inwestycja:

1 380 zł 7 noclegów z wyżywieniem wegetariańskim

zakwaterowanie w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami http://www.willamakarena.pl/

4 godziny zajęć dziennie oraz  wieczory karaoke, przy ognisko, akordeonie

miejsce rezerwujemy po wpłacie zaliczki 200 zł na konto

Ewa Żukowska ING Bank Śląski 58 1050 1520 1000 0022 1886 0621

Ważna informacja: przy wpłacie do 31 maja 2018 udzielamy rabatu 100 zł od ceny warsztatów

 

 

 

Prowadzący:

Ewa Żukowska: trener rozwoju osobistego, instruktor terapii tańcem, realizuje autorskie programy rozwoju osobowości, oparte na odbudowie samouznania.

Małgorzata Wilczyńska: tancerka, choreograf, instruktorka tańców: flamenco, tańca brzucha i stepowania musicalowego, wieloletni manager i organizator Międzynarodowych Festiwali Kultury Hiszpańskojęzycznej "Viva Flamenco".

Informacje i zgłoszenia: Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego Makarena Gąski ul. Piaskowa 5 www.willamakarena Ewa Żukowska tel. 603 126 196

mail: makarena.gaski@o2.pl; www.wspieranie-rozwoju.pl