A A A

Reset 3 D

RESET-3D NAD MORZEM

28 kwietnia do 5 maja 2018

Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego ‘MAKARENA’, 76-034 Gąski, ul. Piaskowa 5

Jeżeli chcesz spędzić urlop w szczególny sposób…

Jeżeli Twoją potrzebą jest relaks, oczyszczenie ciała i umysłu oraz zwiększenie poziomu energii…

Jeżeli pragniesz doświadczyć poczucia wspólnoty w grupie pozytywnych ludzi

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę wyjazdu nad morze:

RESET w trzech wymiarach – fizycznym, psychicznym i energetycznym

ZAPROSZENIE NA RESET-3D NAD MORZEM

Zbliża się okres letniego wypoczynku i być może chcesz spędzić ten czas w szczególny sposób. Jeśli masz nadzieję na relaks, oczyszczenie ciała i umysłu, uzupełnienie energii oraz poczucie wspólnoty w grupie pozytywnych ludzi, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę – Reset-3D.

Wyobraź sobie otwartą po horyzont przestrzeń – wokół morze, plaża i dzika przyroda. Usłysz kojący szum fal, niech doleci Cię zapach morskiej bryzy, poczuj na skórze dotyk słońca, piasku i wody. Twoim miejscem zakwaterowania jest przytulny, wygodnie urządzony i otoczony zielenią pensjonat położony w niewielkiej i cichej nadmorskiej miejscowości. Czyż można chcieć więcej? Chcemy Cię przekonać, że można. Dlatego częścią naszej propozycji jest także codzienna łagodna praktyka jogi, obejmującą pozycje fizyczne, techniki oddechowe oraz medytację.

Poczujesz, jak relaksuje ona i ożywia Twoje ciało, zobaczysz, jak wycisza Twój umysł oraz wyostrza zmysły i koncentrację. Czy możesz chcieć czegoś więcej? Zakładamy, że tak. Dlatego nasz program obejmuje także zajęcia pracy z intuicją, dzięki której nawiążesz lepszy kontakt z subtelnym poziomem swojego istnienia. Podoba Ci się? A to jeszcze nie wszystko. Aby Twoje ciało mogło łatwiej się zrelaksować, przez cały pobyt zapewnimy Ci smaczne i lekkostrawne wegeteriańskie posiłki.

Co więcej, zadbamy też o Twój dobry nastrój i poczucie wspólnoty, organizując wieczorami spotkania przy muzyce, wspólny śpiew, taniec, zabawy, ogniska oraz inspisujące rozmowy. Jeśli masz ochotę na taki wakacyjny reset w trzech wymiarach – fizycznym, psychicznym i umysłowym – zapraszamy Cię do nadmorskiej miejscowości Gąski w dniach 02-08 lipca. Nie musisz mieć żadnych wcześniejszych doświadczeń z jogą ani być szczególnie sprawnym fizycznie. Potrzebna jest jedynie chęć wykorzystania tego czasu dla poprawy jakości swojego samopoczucia i dobrej zabawy. Tylko tyle i aż tyle. Chcesz wiedzieć więcej?

- Zakwaterowanie w przytulnym i wygodnie urządzonym pensjonacie położonym 300 m od plaży

- Pobyt w pokojach 2- lub 3-osobowych (pokoje 1-osobowe są dostępne za dopłatą)

- Codzienna łagodna praktyka jogi integralnej (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane)

- Przekaz technik pracy z umysłem służących redukcji stresu, jasności celów i poprawie relacji

- Zajęcia poranne (przed śniadaniem) i popołudniowe (przed kolacją) – łącznie 4h dziennie

- Całodniowe lekkostrawne i zrównoważone wegeteriańskie wyżywienie na miejscu

- Wieczorne spotkania przy muzyce, śpiew, taniec oraz inne formy zabawy

Zapraszamy Cię, jeśli dążysz do poprawy jakości swego życia i chcesz pozytywnie spędzić ten czas. Jesteśmy certyfikowanymi trenerami jogi integralnej i pracujemy z osobami o różnym poziomie sprawności fizycznej. Jeśli ćwiczysz już jogę, pomożemy Ci pogłębić praktykę, a jeśli nie, rozpocząć ją.

Okres wyjazdu: 28 kwietnia do 5 maja 2018

Całkowity koszt: 1.460 zł (dojazd na miejsce we własnym zakresie).

Informacje i zapisy: Jacek Zimnicki tel. 691 542 696, Mariola Zimnicka 697 639 717

E-mail: jzimnicki@gmail.com