A A A

Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego

Ośrodek mieści się w Domu Gościnnym „Makarena” w Gąskach w odległości 300 m od plaży. Oferujemy zakwaterowanie w dwu i trzyosobowych pokojach z łazienkami. Miejscowość oddalona od popularnych kurortów sprzyja wyciszeniu i zadumie.
Warsztaty odbywają się na stumetrowej sali, z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym i nagłośnieniem oraz ścianą z lustrami.
Jest to przyjazne miejsce, sprzyjające osobistym przemianom jakie dokonują się, podczas zajęć warsztatowych. Jest to wyjątkowe miejsce do spędzania czasu przy ognisku, z tańcem, graniem na akordeonie, pokazami iluzjonistycznymi i śpiewaniem karaoke z ludźmi, którzy uwalniają swój wewnętrzny potencjał i moc – odkrywają swoją wyjątkowość i niepowtarzalność - piękno jest w Tobie !!!

 

W ośrodku odbyły się następujące warsztaty

 

  1. Programowania neuro-lingwistycznego Praktyk NLP prowadzenie Tomek Zieliński i Aleksandra Połcik
  2. Akademii Mądrego Życia prowadzenie  Jadwiga Borkiet
    • Wartości prowadzenie Joanna Ulowska
    • Misja Życiowa prowadzenie Anna Rosiak
    • Radykalne Wybaczanie prowadzenie Ewa Żukowska
  3. Hawajskiego Tańca Hula prowadzenie Mateusz Wiszniewski i Integracji Oddechem prowadzenie Grzegorz Pawłowski
  4. Akademii Madrego Życia prowadzenie  Jadwiga Borkiet
  5. Celowości prowadzenie  Anna Ożarek
  1. Choreoteriapii prowadzenie Honorata Łukaszewska i śpiewu prowadzenie Barbara Wilińska
  2. Radykalnego Wybaczania prowadzenie Krystyna Czajka i Ewa Żukowska
  3. Radykalnego Wybaczania prowadzenie Krystyna Czajka i Ewa Żukowska
  4. Diamentowego Ja prowadzenie Tadeusz Niwiński
  5. Hawajskiego Tańca Hula prowadzenie Mateusz Wiszniewski oraz Tańca Flamenco TANGOS prowadzenie Marzena Jaszczak
  6. Medytacji OSHO prowadzenie Norbert Kulesza i Terapii Ekspresywnych prowadzenie Mateusz Wiśniewski
  7. Radykalnego Wybaczania prowadzenie Krystyna Czajka i Ewa Żukowska
  8. Medytacji OSHO prowadzenie Norbert Kulesza i Terapii Ekspresywnych prowadzenie Mateusz Wiśniewski
  9. Radykalnego Wybaczania prowadzenie Krystyna Czajka i Ewa Żukowska oraz Kosmoenergetyki
  10. Radykalnej Manifestacji Marzeń prowadzenie Krystyna Anton
  11. Radykalnego Wybaczania prowadzenie Ewa Żukowska
  12. Medytacji OSHO prowadzenie Norbert Kulesza
  13. Sztuki, która leczy prowadzenie Mateusz Wiszniewski
  14. Astrotańca prowadzenie Mateusz Wiszniewski i Artur Święch
  15. Diamentowego Ja prowadzenie Tadeusz Niwiński
  16. Obóz Noworoczny prowadzenie Mateusz Wiszniewski oraz Izabela Gałęzowska i Jolanta Misiarz grudzień
  17. Wczasy z regresingiem prowadzenie Dariusz Loga
  18. Trening Samoakceptacji i Asertywności  prowadzenie Ewa Żukowska
  19. Świętowanie Letniego Przesilenia - Taniec  i Rytuał  prowadzenie Magdalena Bestrzyńska
  20. Duchowe SPA  prowadzenie Krystyna Czajka, Andrzej Grzybowski oraz Ewa Żukowska
  21. Obóz Wakacje z Tańcem prowadzenie Mateusz Wiszniewski, Izabela Gałęzowska oraz Jolanta Misiarz
  22. Obóz Duchowość i Zdrowie prowadzenie Mateusz Wiszniewski, Norbert Kulesza, Stefan Poprawa oraz Jolanta Misiarz
  23. Diamentowe Ja prowadzenie Tadeusz Niwiński
  24. Obóz Noworoczny z Tańcem i Kuchnia Wegetariańską prowadzenie Mateusz Wiszniewski i Stefan Poprawa oraz Izabela Gałęzowska i Jolanta Misiarz
  25. Medytacja w dźwiękach gongu i mis Tybetańskich  prowadzenie Mareek Tomczak
  26. Wczasy zimowe z regresingiem prowadzenie Dariusz Loga
  27. Trening Samoakceptacji prowadzenie Ewa Żukowska
  28. Joga oraz masaże w miodzie i kąpiel w ziołach prowadzenie Andrzej Sartys
  29. Trening Samoakceptacji prowadzenie Ewa Żukowska
  30. Gorące Rytmy na Plaży prowadzenie Magdalena Bestrzyńska i Jamila Queslati
  31. Duchowe SPA I stopień prowadzenie Krystyna Czajka, Ewa Żukowska i Andrzej Grzybowski
  32. Wakacje z tańcem i terapie ekstresyjne prowadzenie Mateusz Wiszniewski, Jolanta Misiarz i Izabela Gałęzowska
  33. Medytacje Osho i terapie ekspresyjne prowadzenie: Norbert Kulesza i Mateusz Wiszniewski, gongi Leszek Angulski
  34. Diamentowe Ja prowadzenie Tadeusz Niwiński
  35. Sylwester z tańcem brzucha i hawajskim prowadzenie Mateusz Wiszniewski, Izabela Gałęzowska oraz Jolanta Misiarz
  36. Wczasy z regresingiem prowadzenie Dariusz Loga
  37. Kurs Miłości prowadzenie Tadeusz Niwiński
  38. Gorące rytmy na plaży prowadzenie Magdalena Bestrzyńska i Jamila Queslati
  39. Metamorfoza 7-dniowy program odnowy - Ty w wielu odsłonach dla siebie, zdrowia i urody - uwieńczony sesją fotograficzną prowadzenie: Magdalena Ambroszczyk i Ewa Żukowska
  40. Wakacje z tańcem brzucha i flamenco,  hula, tańce w kręgu, masaż Shaiatsu prowadzenie Mateusz Wiszniewski, Małgorzata Wilczyńska, Jolanta Misiarz oraz Stefan Poprawa
  41. Medytacje OSHO, taniec afro, taniec flamenco, masaż Shiatsu prowadzenie Norbert Kulesza, Mateusz Wiszniewski, Stefan Poprawa , Małgorzata Wilczyńska
  42. Metamorfoza 7-dniowy program odnowy - Ty w wielu osłonach dla siebie zdrowia i urody prowadzenie: Magdalena Ambroszczyk i Ewa Żukowska
  43. Obóz sylwestrowy z tańcem brzucha i flamenco oraz tańcami hawajskimi i w kręgu prowadzenie Mateusz Wiszniewski, Małgorzata Wilczyńska, Jolanta Misiarz oraz Stefan Poprawa
  44. Kurs nauki gry i pracy w zakresie uzdrawiania energią gongów i mis tybetańskich prowadzenie Mareek Tomczak
  45. Wczasy z regresingiem prowadzenie Dariusz Loga
  46. Gorące rytmy na plaży  samba brazylijska Studio Tańca Batucada
  47. Joga plus prowadzenie Paweł Gutral
  48. Gorące rytmy na plaży  samba brazylijska Studio Tańca Batucada
  49. Kobieta i Tango prowadzenie Magdalena Samolik
  50. Masaż Lomi Lomi i Reiki prowadzenie Ewa Pawlak i Ewa Siembieda
  51. Wakacje z tańcem, taniec brzucha, współczesny, flamenco, tańce w kręgu
  52. Duchowość i zmysłowość oraz tańce Latino
  53. Obóz Noworoczny z tańcem -  taniec brzucha,  flamenco, tańce hawajskie, tańce w kręgu, taniec współczesny
  54. Gorące rytmy na plaży - Samba brazylijska
  55. Gorące rytmy na plaży - Samba brazylijska, salsa
  56. Tango argentino solo  Magdalena Samolik
  57. S.O.S. na STRES Ewa Żukowska
  58. Diamentowe Ja  Tadeusz Niwiński
  59. Kurs Miłości  Tadeusz Niwiński
  60. Joga i medytacje Elżbieta Kownacka
  61. Wakacje z tańcem taniec brzucha , flamenco tańce w kręgu Mateusz Wiszniewski , Małgorzata Wilczyńska Jolanta Misiarz
  62. Astrotaniec  Mateusz Wiszniewski
  63. S.O.S. na STRES Ewa Żukowska
  64. Wczasy z regresingiem 2014
  65. Spokojna Przyszłość - seniorzy 2014
  66. Kobieta Emocje i Tango dla zaawansowanych Magdalena Samolik czerwiec 2014
  67. Kobieta Emocje i Tango dla początkujących Magdalenia Samolik czerwiec 2014
  68. Wakacje z Jogą - masaż dźwiękiem Joanna Burdzińska Studio Jogi YAM czerwiec 2014
  69. Zachwycić się sobą - trening samoakceptacji Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa lipiec 2014
  70. Medytacje Osho Norbert Kulesza lipec 2014
  71. Joga hormonalna - Elżbieta Kownacka lipiec 2014
  72. Wakacje z Jogą Elżbieta Kownacka lipiec 2014
  73. Wakacje z Tańcem Taniec brzucha, flamenco Mateusz Wiszniewski, Małgorzata Wilczyńska Jolanta Misiarz sierpień 2014
  74. Astrotaniec Mateusz Wiszniewski sierpień 2014
  75. Teatr ruchu i głosu Mateusz Wiszniewski sierpień 2014
  76. Makrobiotyka i Shiastu Stefan Poporawa wrzesień 2014
  77. Obóz Noworoczny Taniec Brzucha, flamenco, coaching prowadzący Mateusz Wiszniewski, Małgorzata Wilczyńska 2014/2015
  78. Nauka gotowania makrobiotycznego i masaż Shiatsu prowadzący Stefan Poprawa 2014/2015
  79. Wczasy z regresingiem Dariusz Loga luty 2015
  80. Trening Samoakceptacji prowadzący Ewa Żukowska
  81. Warsztaty radowsnego kreowania siebie "Zachwycić się sobą" prowadzący Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa
  82. Tango Argentyńskie dla zaawansowanych prowadzący Magdalena Samolik
  83. Tango Argentyńskie dla początkujących prowadzący Magdalena Samolik
  84. Wakacje z Jogą i medytacją prowadzący Joanna Burdzińska
  85. Wybaczenie ma znaczenie prowadzący Ewa Żukowska
  86. Wakacje z jogą i medytacją prowadzący Elżbieta Kownacka
  87. Pokochaj Życie, pokochaj Siebie zrozum swój Lęk Irena Polkowska -Rutenberg
  88. Mandala terapeutyczna Mateusz Wiszniewski Elżbieta Kulinicz
  89. Moc Fittnes Rafał Lach
  90. Wakacje z tańcem taniec brzucha flamenco Mateusz Wiszniewski Małgorzata Wilczyńska
  91. Teatr Ruchu i głosu Mateusz Wiszniewski
  92. Arteterapia dla seniorów Salsa Mateusz Wiszniewski Anna Baklińska
  93. Piękne Życie makrobiotyka Shiatsu Stefan Poprawa
  94. Praniczny proces oczyszczania duszy Victor Truviano
  95. Zachwycić się sobą Ewa Żukowska Małgorzata Potempa
  96. Radość Starości  Irena Polkowska-Rutenberg czerwiec 2016
  97. Tango solo dla zaawansowanych  Magdalena Samolik czerwiec 2016
  98. Wakacje z Jogą Joanna Burdzińska czerwiec 2016
  99. Wakacje z joga i medytacją  Elżbieta Kownacka lipiec 2016
  100. Pokochaj życie, Pokochaj Siebie, Zrozum swój lęk Duchowe SPA z Ireną Polkowską-Rutenberg sierpień 2016
  101. Mandala Terapeutyczna  Mateusz Wiszniewski i Elżbieta Kulinicz sierpień 2016
  102. Fitness dla zdrowia i urody Rafał Lach
  103. Relaksacja Regeneracja Witalność  Anna Baklińska Mateusz Wiszniewski sierpień 2016
  104. Joga z Magdalena Dąbrowska Chi Kung Mateusz Wiszniewski sierpień 2016
  105. Tango solo  oraz makrobiotyka i Shiatsu prowadzacy Magdalena Samolik i Stefan Poprawa wrzesień 2016
  106. Samba brazylijska prowadzenie Agnieszka Siudowska maj 2017
  107. Człowiek, który śpiewa może wszystko prowadzący Anna Przybysz i Irena Polkowska-Rutenberg czerwiec 2017
  108. Radykalne Wybaczanie prowadzenie Ewa Żukowska czerwiec 2017
  109. Wakacje z Jogą prowadzenie Joanna Burdzińska czerwiec 2017
  110. S.O.S. na STRES Warsztaty samoakceptacji prowadzący Ew Żukowska i Małgorzata Potempa lipiec 2017
  111. Reset 3D joga prowadzący Jacej Zimnicki lipiec 2017
  112. Swiadomość Buddy Joga prowadzenie Elżbieta Kownacka lipiec 2017
  113. Pokochaj siebie, pokochaj życie zrozum swój lęk prowadzenie Irena Polkowska-Rutenberg sierpień 2017
  114. Fittnes prowadzenie Rafał Lach sierpień 2017
  115. Carpediem Salsa ogrody miłości prowadzenie Barbara Baklińska i Anna Baklińska sierpień 2017
  116. Tango Argentyńskie solo prowadzenie Magdalena Samolik sierpień 2017
  117. Spotknie integracyjne prowadzenie Tomasz Damian październik 2017
  118. Obóz Noworoczny joga karuna prowadzenie Mateusz Wiszniewski, Anna Paszkowska oraz Beata Wos grudzień 2017
  119. Samba brazylijska prowadzenie Agnieszka Siudowska maj 2018
  120. Radykalne Wybaczanie prowadzenie Ewa Żukowska czerwiec 2018
  121. Wakacje z Jogą prowadzenie Joanna Burdzińska czerwiec 2018
  122. S.O.S. na STRES Warsztaty samoakceptacji prowadzący Ewa Żukowska i Małgorzata Potempa lipiec 2018
  123. Grupa Tao prowadzenie Katarzyna Miernicka lipiec 2018
  124. Swiadomość Buddy Joga prowadzenie Elżbieta Kownacka lipiec 2018
  125. Pokochaj siebie, pokochaj życie zrozum swój lęk prowadzenie Irena Polkowska-Rutenberg sierpień 2018
  126. Fittnes prowadzenie Rafał Lach sierpień 2018
  127. Tango Argentyńskie solo prowadzenie Magdalena Samolik sierpień 2018
  128. Spotkanie integracyjne prowadzenie Tomasz Damian wrzesień 2018
  129. Wczasy z regresingiem prowadzenie Dariusz Loga 2019
  130. Piękne życie i Makrobiotyka na luzie prowadzenie Stefan Poprawa kwiecień 2019
  131. Samba brazylijska i Zumba prowadzenie Agnieszka Siudowska i Izabela Kin oraz Marta Gonzalvez
  132. Spotkanie integracyjne prowadzenie Tomasz Damian maj 2019
  133. Seniorzy gotowanie i gimnastyka zdrowotna czerwiec 2019
  134. New Start Program Odnowy biologicznej prowadzenie Fundacja Źródła życia czerwiec 2019
  135. Numerologia prowadzenie Małgorzata Brzoza czerwiec 2019
  136. Wakacje z Jogą prowadzenie Jianna Burdzińska czerwiec 2019
  137. Grupa Tao prowadzenie Katarzyna Miernicka lipeic 2019
  138. Wakacje z Jogą prowadzenie Elżbieta Kownacka lipiec 2019
  139. Indywidualne Programy Rozwoju Osobowości dla rodzin, par i singli 2019