A A A

O mnie

Ewa Żukowska

Arteterapeuta, logoterapeuta oraz trener rozwoju osobistego. Ukończyłam Studium Arteterapii na Wydziale Zdrowia Uniwersytetu Medycznego, Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

W Studium Umiejętności Pracy z Grupą w Psychologicznej Pracowni „Spotkanie” w Poznaniu, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne otrzymałam wiedzę z zakresu prowadzenia grupy metodą warsztatową.

Ponadto  ukończyłam I i II stopień kursu rozwoju umysłu, programowania neurolingwistycznego Practicioner in art of NLP a także Laboratorium Sukcesu, ABC Sukcesu, Diamentowe Ja oraz Kurs Liderów Tadeusza Niwińskiego. Jestem członkiem założycielem Stowarzyszenia Akademia Mądrego Życia.

U Judith Bunney z Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Tańcem oraz Dettlefa Kapperta z Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Choreoterapii otrzymałam podstawy pracy z ciałem czyli certyfikat instruktora choreoterapii.

W 2005 roku ukończyłam szkolenie The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA prowadzone w Instytucie Radykalnego Wybaczania w Polsce.

Jestem współautorką książki - pracy zbiorowej pod redakcją Tadeusza Niwińskiego "Drogi do wolności" .

Współpracuje z Centrum Zdrowia Asgo w Poznaniu.

Obecnie prowadzę wraz z mężem Stanisławem Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego nad morzem w Gąskach.
Poprzez organizowane kursy, wykłady, warsztaty, treningi umysłu, ciała i ducha realizuję autorski program rozwoju osobowości oparty na budowaniu samouznania.

Pragnę  docierać do ludzkich serc, wspierać w odbudowywaniu poczucia własnej wartości, odkrywać talenty i zachęcać do realizowania swoich pasji zgodnie z hasłem: "Zachwyć się sobą czyli spójrz na siebie i swoje ISTNIENIE z innej perspektywy"