Przejdź do nowej strony WWW >>
A A A

O mnie

Ewa Żukowska

Arteterapeuta, logoterapeuta oraz trener rozwoju osobistego. Negocjator i mediator. Ukończyłam Studium Arteterapii na Wydziale Zdrowia Uniwersytetu Medycznego, Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

W Studium Umiejętności Pracy z Grupą w Psychologicznej Pracowni „Spotkanie” w Poznaniu, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne otrzymałam wiedzę z zakresu prowadzenia grupy metodą warsztatową.

Ponadto  ukończyłam I i II stopień kursu rozwoju umysłu, programowania neurolingwistycznego Practicioner in art of NLP a także Laboratorium Sukcesu, ABC Sukcesu, Diamentowe Ja oraz Kurs Liderów Tadeusza Niwińskiego. Jestem członkiem założycielem Stowarzyszenia Akademia Mądrego Życia.

U Judith Bunney z Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Tańcem oraz Dettlefa Kapperta z Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Choreoterapii otrzymałam podstawy pracy z ciałem czyli certyfikat instruktora choreoterapii.

W 2005 roku ukończyłam szkolenie trenerskie The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA prowadzone przez Colina Tippinga.

W Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii uczestniczyłam w szkoleniu pt.: Terapia koherencji i prokrastynacji.

Ukończyłam kursy NVCLab - Laboratorium Porozumienia bez przemocy Studium Relacji m.in.Neuroplastycznosć mózgu, Wolni od wstydu, Zapanuj nad złością i wykorzystaj jej moc

W swojej pracy wykorzystuję fototerapię, kreatywne narzędzie treningowe metody "Points of you".

Ponadto, jestem współautorką książki - pracy zbiorowej pod redakcją Tadeusza Niwińskiego "Drogi do wolności" oraz e-booków  "S.O.S na STRES - Zrozumienie to Postawa", "S.O.S na STRES - Pobudka czas na dobre życie", S.O.S na STRES - Nowy Styl Myślenia Wszystko na Lepsze Zmienia"

Współpracuje z Centrum Zdrowia Asgo w Poznaniu.

Obecnie prowadzę wraz z mężem Stanisławem Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego nad morzem w Gąskach.
Poprzez organizowane kursy, wykłady, warsztaty, treningi umysłu, ciała i ducha realizuję autorski program rozwoju osobowości oparty na budowaniu samouznania.

Pragnę  docierać do ludzkich serc, wspierać w odbudowywaniu poczucia własnej wartości, odkrywać talenty i zachęcać do realizowania swoich pasji zgodnie z hasłem: "Zachwyć się sobą czyli spójrz na siebie i swoje ISTNIENIE z innej perspektywy"