A A A

Irena Polkowska-Rutenberg Poznaj siebie...

Irenka Polkowska- Rutenberg w Polsce  jej wyjątkowe warsztaty

 

POKOCHAJ ŻYCIE, POKOCHAJ SIEBIE, ZROZUM SWÓJ LĘK

Bardzo lubię prowadzić warsztaty. Mój wiek - 85 (++) nie przeszkadza mi w prowadzeniu najlepszych warsztatów jakie kiedykolwiek robiłam. Gdy siedzę w kole i patrzę na uśmiechnięte twarze przyjaciół – tych, których już znam i tych, których widzę po raz pierwszy i widzę jak patrzą się na mnie z antycypacją, jestem szczęśliwa, że prowadzę warsztaty, które tak zmieniają im życie.

 

Postawmy sobie pytanie: Czy jesteśmy WIĘŹNIAMI LĘKU czy też nasze życie jest PEŁNE MIŁOŚCI? Trudno nawet takie pytanie sobie zadać, bo zazwyczaj nie zdajemy sobie nawet sprawy, że jest taki wybór. Tym bardziej nie jesteśmy świadomi, że ów wybór zależy od nas! A co jeśli się okaże, że możesz pokochać Siebie, zrozumieć swój lęk – POKOCHAĆ ŻYCIE!

Kiedy wszelkie metody wydają się bezskuteczne i kiedy już wiemy, że ani ślepa walka, ani wyszukane techniki „magicznej poprawy rzeczywistości” nie przynoszą rezultatów powinniśmy zastanowić się, jaką podążamy drogą? Czy jest to droga Miłości czy też Lęku?
W jednym z alegorycznych dialogów Platona, nieświadomi światła słońca i miłości ludzie znajdują się w ponurej jaskini. Ławy, na których siedzą są przykute do ziemi, a oni do tych ław łańcuchami zmuszeni są do patrzenia na ścianę, na której widzą swoje życie, jako grę cieni. Zrobione z lęku łańcuchy trzymają ich w piekle ograniczeń i nie pozwalają im wyjść z jaskini i otworzenie się na miłość do samych siebie, do innych i do swego życia.

Podczas wspólnego tygodnia podzielę się z Wami doświadczeniami z mojego życia, które uczyniły mnie taką jaką jestem teraz. Co Ci mogę obiecać? Pomogę wyzwolić Waszego Wewnętrznego Artystę, nawiążemy kontakt ze wszystkimi częściami naszego mózgu, przejdziemy przez Pięć Kroków Radykalnego Wybaczania aby zrozumieć jak cieszyć się każdym momentem życia niezależnie od okoliczności, nauczymy się manifestować spełnienie marzeń a wszystko to w pięknym miejscu nad morzem.

Jak tego dokonamy? - to takie proste.... TYLKO POKOCHAJ ŻYCIE, POKOCHAJ SIEBIE, ZROZUM SWÓJ LĘK...

Wydaje się, że odpowiedź jest prosta. Serdecznie zapraszamy na sierpniowy warsztat, podczas którego za pomocą ćwiczeń specjalnie przeze mnie kreowanych znajdziemy odpowiedź i jestem przekonana, wybór będzie łatwy. Wybierzemy Miłość.

 

WARSZTAT: POKOCHAJ SIEBIE, ZROZUM SWÓJ LĘK

PROWADZENIE: Irena Polkowska-Rutenberg

MIEJSCE: Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego MAKARENA, 76-034 Gąski, ul. Piaskowa 5,

TERMIN: 10 do 17 sierpnia 2019,  8 dni (początek warsztatu 10 sierpnia kolacja; koniec 17 sierpnia – kończymy wspólnym obiadem.

Inwestycja: 1480 zł od osoby, w cenie 7 noclegów, wyżywienie wegetariańskie 3 posiłki dziennie oraz 5 godzin zajęć dziennie

Dla osób, które wpłacą zaliczkę do 31 maja 2019 zniżka 100 zł od osoby od ceny warsztatu.

Dla osób, które uczestniczyły  warsztatach Ireny Polkowskiej-Rutenberg w Ośrodku Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach specjalny rabat 100 zł od ceny warsztatu. A zatem można uzyskać aż 200 zł zniżki za wczesniejsza wpłatę i ponowne uczestnictwo.

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł.

Dane na wpłatę poniżej:

Ewa Żukowska ING Bank Śląski 58 1050 1520 1000 0022 1886 0621

Zgłoszenia i szczegółowe informacje: Ewa Żukowska, tel. 603 126 196,

makarena.gaski@o2.pl; ww.wspieranie-rozwoju.pl