Przejdź do nowej strony WWW >>
A A A

Gra Satori

Satori Gra Radykalnego Wybaczania

 

Jest to gra planszowa, która przyczynia się do głębszego zrozumienia siebie, relacji międzyludzkich i otaczającego nas świata. Gracze odkrywają, że dziwne zbiegi okoliczności to nie przypadki a nawet zwykłe zdarzenia to ogromne pokłady mądrości.

Dlaczego przeżywamy różne sytuacje a los wyznacza nam spotkanie z takimi a nie innymi osobami w naszym życiu ?

Jakie odległe - czytaj - nieświadome wydarzenie z przeszłości przechowujesz do dzisiaj i nawet nie przypuszczasz jaki ma ono wpływ na Twoje teraźniejsze okoliczności życia?

Dzięki grze można odnaleźć przyczynę problemu czyli zdarzenie, którego my nie pamiętamy a jeśli pamiętamy to nie zdajemy sobie sprawy z jego wagi. Przemierzając pola planszy otrzymujemy informacje, jakie przekonania powstały na poziomie nieświadomym w wyniku tego zdarzenia oraz jak łatwo i skutecznie się ich pozbyć.

Grając w Satori uczestnicy odczuwają ulgę i doświadczają innego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju. Dzięki grze odnajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania:

dlaczego przydarzają się nam sytuacje, z których nie zawsze jesteśmy zadowoleni ?

dlaczego niektórych lubimy a inni nas drażnią ?

Czy Twoje serce kiedykolwiek żaliło się na coś lub na kogoś?
Czy Twoje serce pytało dlaczego coś się wydarzyło lub wydarza w Twoim życiu?
Czy Twoje serce otrzymało satysfakcjonującą Ciebie odpowiedź, dlaczego to wszystko...musisz przeżywać: w relacji z partnerem, w rodzinie, w pracy?
Gra Radykalnego Wybaczania w formie zabawy, prowadzi graczy po polach planszy i wyjaśnia to co niewyjaśnione i do tej pory zupełnie niezrozumiałe.
Zrozumienie to Podstawa a Ty nawet nie przypuszczasz jak bardzo niewiele trzeba aby ukoić Twoje serce.

Twórcy gry Colin i JoAnna Tipping

prowadzący Trener Metody Tippinga Ewa Żukowska

dowolne terminy spotkania indywidualne

Telefon/ sms z zapytaniem 603 126-196