A A A

Diamentowe Ja

Koncentruje się na zjawisku samorealizacji, technikach skutecznego działania i współpracy. W atmosferze bezpośredniości, akceptacji i zrozumienia, uczestnicy są w stanie odkrywać swoje prawdziwe JA, odkrywać jak cieszyć sie życiem mimo przeciwności losu, jak wyrażać swoje potrzeby i być asertywnym w praktyce oraz jak realizować się w tym jedynym i bezcennym życiu.

 

Diamenty w stanie surowym wyglądają jak kamienie... Często przytaczana jest przez nauczycieli sukcesu historia farmera, który sprzedał swoją posiadłość, aby udać się na poszukiwanie diamentów, których nigdy nie znalazł i umarł w nędzy. Nowy właściciel znalazł kamień, który okazał się być jednym z setek diamentów na tej farmie... Każdy z nas ma w sobie, wielkie diamentowe JA, które wymaga szlifowania i polerowania, aby wydobyć z niego prawdziwe piękno.

 

Seminarium przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną swoje działania zasilić nową energią oraz  dla osób, które osiągnęły już sukces zawodowy, artystyczny lub polityczny i chcą odnaleźć brakujące ogniwo do pełnego zadowolenia z życia lub po prostu odkryć w sobie więcej ukrytych diamentów.

 

Najnowszym elementem warsztatu jest memetyka - rodząca sie dziedzina wiedzy o ideach. Intelektualna analogia genetyki, memetyka bada jak "rozmnażają się" i "walczą o byt" idee, koncepcje i tradycje,. Nauka ta odsłania najgłębsze tajemnice propagandy. Precyzyjnie, jasno, bezlitośnie i przejrzyście.

 

Jest to wiedza niezbędna dla wszystkich myślących ludzi. Czy można uratować przyszłe pokolenia od prania mózgów przez reklamę  i nasze własne instynkty, które praktycznie nie zmieniły się od epoki kamiennej ?

 

termin od 5 do 9 września 2018

więcej >>